![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Paradigm | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Barbarella (1968) - Apr 27, 2009 |
| 90 | Das Boot (1981) - Apr 27, 2009 |
| 75 | Donnie Darko (2001) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Death Proof (2007) - Apr 27, 2009 |
| 90 | Young Frankenstein (1974) - Apr 27, 2009 |
| 90 | The Terminator (1984) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Saw (2004) - Apr 27, 2009 |
| 80 | Collateral (2004) - Apr 27, 2009 |
| 60 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Insomnia (2002) - Apr 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |