![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Paradoxataur | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | True Grit (2010) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Mr. Nobody (2009) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 05, 2011 |
| 90 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Inception (2010) - Feb 05, 2011 |
| 90 | A Serious Man (2009) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 05, 2011 |
| 100 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Up (2009) - Feb 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |