Paragon

paragon
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2013
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 21% Constantine (2005) - Rated 15 Jun 2013
70 63% Magnolia (1999) - Rated 15 Jun 2013
65 52% The Prestige (2006) - Rated 15 Jun 2013
40 14% The Mask (1994) - Rated 15 Jun 2013
50 26% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 15 Jun 2013
80 89% Dark City (1998) - Rated 15 Jun 2013
75 77% Cast Away (2000) - Rated 15 Jun 2013
60 42% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Jun 2013
75 77% Brazil (1985) - Rated 15 Jun 2013
55 33% Lord of War (2005) - Rated 15 Jun 2013