![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ParanoidDR | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2010
Location: Little Lake, MI, USA
|

| 50 | Spaceballs (1987) - Jun 04, 2010 |
| 50 | Taxi 2 (2000) - Jun 04, 2010 |
| 50 | Decoys (2004) - Jun 04, 2010 |
| 100 | Lost in Translation (2003) - Jun 04, 2010 |
| 88 | Mystic River (2003) - Jun 04, 2010 |
| 63 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Jun 04, 2010 |
| 88 | Chicago (2002) - Jun 04, 2010 |
| 100 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jun 04, 2010 |
| 100 | A Scanner Darkly (2006) - Jun 04, 2010 |
| 88 | Fallen Angels (1995) - Jun 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |