![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Paraphrazor | |
![]() |
Movie Buff - 275 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Up in the Air (2009) - Mar 06, 2010 |
| 75 | Moon (2009) - Feb 07, 2010 |
| 72 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Feb 07, 2010 |
| 82 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 07, 2010 |
| 75 | 2012 (2009) - Nov 16, 2009 |
| 73 | Charlie Wilson's War (2007) - Nov 04, 2009 |
| 79 | This Is Spinal Tap (1984) - Nov 04, 2009 |
| 74 | The Chronicles of Riddick (2004) - Nov 04, 2009 |
| 67 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Nov 04, 2009 |
| 62 | Panic Room (2002) - Nov 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |