![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Parimala | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2008
Location: Bangalore, India
|

| 90 | The Sixth Sense (1999) - Jun 16, 2008 |
| 98 | The Sunshine Boys (1975) - Apr 08, 2008 |
| 95 | Shrek (2001) - Apr 08, 2008 |
| 98 | The Jungle Book (1967) - Apr 08, 2008 |
| 90 | The Birds (1963) - Apr 08, 2008 |
| 98 | Legends of the Fall (1994) - Apr 08, 2008 |
| 95 | The Aviator (2004) - Apr 08, 2008 |
| 85 | Double Jeopardy (1999) - Apr 08, 2008 |
| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Apr 08, 2008 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Apr 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |