![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Parker | |
![]() |
Movie Buff - 242 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Location: UK
|

| 69 | Ratatouille (2007) - Mar 14, 2011 |
| 66 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Feb 06, 2011 |
| 58 | Set It Off (1996) - Feb 06, 2011 |
| 66 | Pearl Harbor (2001) - Feb 06, 2011 |
| 60 | Lost in Space (1998) - Feb 06, 2011 |
| 77 | The Dinner Game (1998) - Feb 06, 2011 |
| 68 | The Birds (1963) - Feb 06, 2011 |
| 64 | Happy Feet (2006) - Feb 06, 2011 |
| 74 | Black Swan (2010) - Feb 06, 2011 |
| 66 | The Lord of the Rings (1978) - Jan 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |