![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Parmandur | |
![]() |
Cinema Addict - 1378 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 69 | Megamind (2010) - Jan 29, 2011 |
| 50 | Babel (2006) - Jan 29, 2011 |
| 69 | Date Night (2010) - Jan 29, 2011 |
| 69 | Iron Man 2 (2010) - Jan 29, 2011 |
| 30 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jan 29, 2011 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Heat (1995) - Jan 29, 2011 |
| 69 | Animal House (1978) - Jan 29, 2011 |
| 85 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 29, 2011 |
| 90 | The Searchers (1956) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |