![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pascal | |
![]() |
Movie Buff - 263 Films Ranked
Member Since: May 31, 2011
Location: USA
|

| 95 | F for Fake (1973) - Dec 26, 2011 |
| 100 | Blazing Saddles (1974) - May 31, 2011 |
| 85 | Raising Arizona (1987) - May 31, 2011 |
| 55 | The Boondock Saints (1999) - May 31, 2011 |
| 75 | Blue Velvet (1986) - May 31, 2011 |
| 75 | Wild at Heart (1990) - May 31, 2011 |
| 80 | The Triplets of Belleville (2003) - May 31, 2011 |
| 85 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - May 31, 2011 |
| 90 | Ronin (1998) - May 31, 2011 |
| 85 | The Manchurian Candidate (1962) - May 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |