![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Passero | |
![]() |
Film Freak - 906 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2008
Location: Buenos Aires, Argentina
Age: 28
Gender: Male
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Breathless (1960) - Jun 05, 2009 |
| 90 | Cão Sem Dono (2007) - Jun 05, 2009 |
| 100 | Persona (1966) - Jun 05, 2009 |
| 95 | Running with Scissors (2006) - Feb 08, 2009 |
| 90 | Rebel Without a Cause (1955) - Feb 08, 2009 |
| 95 | Ichi the Killer (2001) - Jan 23, 2009 |
| 95 | Me and You and Everyone We Know (2005) - Jan 23, 2009 |
| 85 | Whole New Thing (2005) - Jan 23, 2009 |
| 65 | Devil's Pond (2003) - Jan 23, 2009 |
| 55 | Homeward Bound II: Lost in San Francisco (1996) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |