Pat

pat
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 01 Nov 2013
75 55% Gentlemen Prefer Blondes (1953) - Rated 01 Nov 2013
80 77% Life of Pi (2012) - Rated 01 Nov 2013
75 55% The Name of the Rose (1986) - Rated 01 Nov 2013
75 55% Dirty Dancing (1987) - Rated 01 Nov 2013
80 77% Independence Day (1996) - Rated 01 Nov 2013
80 77% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 01 Nov 2013
70 35% The Mask (1994) - Rated 01 Nov 2013
75 55% Erin Brockovich (2000) - Rated 01 Nov 2013
75 55% The Graduate (1967) - Rated 01 Nov 2013