![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pata | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Mar 24, 2006
Location: Czech Republic
|

| 50 | Maid in Manhattan (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ice Age (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | First Daughter (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Zoolander (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |