![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Patchu2112 | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2008
Location: Brazil
|

| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Blade Runner (1982) - Jul 22, 2008 |
| 50 | Bridget Jones's Diary (2001) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jul 22, 2008 |
| 70 | The Fifth Element (1997) - Jul 22, 2008 |
| 70 | Rain Man (1988) - Jul 22, 2008 |
| 10 | Sin City (2005) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 22, 2008 |
| 80 | V for Vendetta (2006) - Jul 22, 2008 |
| 10 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |