![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pathogen1014 | |
![]() |
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 15, 2009 |
| 90 | Ed Wood (1994) - Feb 15, 2009 |
| 85 | Mystic River (2003) - Feb 15, 2009 |
| 70 | Dancer in the Dark (2000) - Feb 15, 2009 |
| 95 | Collateral (2004) - Feb 15, 2009 |
| 95 | Blazing Saddles (1974) - Feb 15, 2009 |
| 80 | Bowling for Columbine (2002) - Feb 15, 2009 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Feb 15, 2009 |
| 75 | The Patriot (2000) - Feb 15, 2009 |
| 65 | The Ring (2002) - Feb 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |