Patric1970

patric1970
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 02 May 2008
Location: Gifhorn, Niedersachsen, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 34% Independence Day (1996) - Rated 02 May 2008
69 47% Meet the Fockers (2004) - Rated 02 May 2008
74 57% National Treasure (2004) - Rated 02 May 2008
53 18% Men of Honor (2000) - Rated 02 May 2008
58 27% Entrapment (1999) - Rated 02 May 2008
60 29% Saving Private Ryan (1998) - Rated 02 May 2008
66 38% Cool Runnings (1993) - Rated 02 May 2008
86 87% Ronin (1998) - Rated 02 May 2008
77 67% A League of Their Own (1992) - Rated 02 May 2008
81 79% Cliffhanger (1993) - Rated 02 May 2008