![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Patrickb | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 45 | The Man Who Wasn't There (2001) - Feb 22, 2008 |
| 75 | Donnie Darko (2001) - Feb 22, 2008 |
| 86 | Blade Runner (1982) - Feb 22, 2008 |
| 93 | Seven (1995) - Feb 22, 2008 |
| 90 | Children of Men (2006) - Feb 22, 2008 |
| 85 | The Matrix (1999) - Feb 22, 2008 |
| 70 | Rush Hour (1998) - Feb 22, 2008 |
| 67 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Feb 22, 2008 |
| 87 | Midnight Cowboy (1969) - Dec 14, 2007 |
| 76 | Waiting for Guffman (1996) - Dec 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |