Patrickc

patrickc
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2012
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Django Unchained (2012) - Rated 09 Oct 2015
85 72% Casablanca (1942) - Rated 08 Apr 2012
85 72% Apocalypse Now (1979) - Rated 08 Apr 2012
80 45% Hugo (2011) - Rated 08 Apr 2012
90 93% The Matrix (1999) - Rated 08 Apr 2012
50 6% Top Gun (1986) - Rated 08 Apr 2012
85 72% The Godfather (1972) - Rated 08 Apr 2012
40 1% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 08 Apr 2012
80 45% The Blues Brothers (1980) - Rated 08 Apr 2012
80 45% Brokeback Mountain (2005) - Rated 08 Apr 2012