![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Patsy | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: USA
|

| 79 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Oct 08, 2009 |
| 78 | The Last Samurai (2003) - Oct 08, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Oct 08, 2009 |
| 77 | The Terminal (2004) - Oct 08, 2009 |
| 77 | Troy (2004) - Oct 08, 2009 |
| 70 | 13 Going on 30 (2004) - Oct 08, 2009 |
| 81 | Sabrina (1954) - Oct 08, 2009 |
| 71 | Minority Report (2002) - Oct 08, 2009 |
| 75 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Oct 08, 2009 |
| 72 | Bowfinger (1999) - Oct 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |