![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Patton | |
![]() |
Cinema Addict - 1206 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2008
|
|
Message Sent!
Bio: I love France and milk.
| |

| 50 | The Omega Man (1971) - Oct 18, 2008 |
| 20 | Phenomenon (1996) - Oct 18, 2008 |
| 19 | Ratatouille (2007) - Oct 18, 2008 |
| 21 | The Arrival (1996) - Oct 18, 2008 |
| 21 | Moonwalker (1988) - Oct 18, 2008 |
| 12 | The Fan (1996) - Oct 18, 2008 |
| 45 | Vampire Hunter D (2000) - Oct 18, 2008 |
| 12 | Blues Brothers 2000 (1998) - Oct 18, 2008 |
| 21 | Airplane! (1980) - Oct 18, 2008 |
| 12 | Collateral (2004) - Oct 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |