![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Paulmuaddib | |
![]() |
Film Freak - 783 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2010
Location: Turkey
|

| 65 | The Stepford Wives (1975) - Oct 19, 2010 |
| 70 | Léon: The Professional (1994) - Oct 19, 2010 |
| 65 | Cop Land (1997) - Oct 19, 2010 |
| 50 | Closer (2004) - Oct 19, 2010 |
| 60 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Oct 19, 2010 |
| 40 | The Relic (1997) - Oct 19, 2010 |
| 55 | Click (2006) - Aug 26, 2010 |
| 50 | The Stepford Wives (2004) - Aug 26, 2010 |
| 70 | The Bourne Identity (2002) - Aug 23, 2010 |
| 60 | European Vacation (1985) - Aug 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |