Paynetrain

paynetrain
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 64% Animal Kingdom (2010) - Rated 15 Apr 2013
72 22% Surrogates (2009) - Rated 14 Apr 2013
81 64% Oblivion (2013) - Rated 13 Apr 2013
76 36% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 13 Apr 2013
85 86% Jaws (1975) - Rated 02 Apr 2013
82 75% Rain Man (1988) - Rated 01 Apr 2013
84 83% Argo (2012) - Rated 01 Apr 2013
71 18% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 01 Apr 2013
80 56% The Illusionist (2006) - Rated 22 Mar 2013
69 9% Shame (2011) - Rated 21 Mar 2013