Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Payson
Movie Buff - 462 Films Ranked
Member Since: May 15, 2010
Location: Toronto, Ontario, Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 My Neighbor Totoro (1988) - Apr 07, 2011
20 Blades of Glory (2007) - Apr 07, 2011
50 The Fog (1980) - Apr 07, 2011
80 Bicycle Thieves (1948) - Apr 07, 2011
60 Blindness (2008) - Apr 07, 2011
20 Tremors (1990) - Apr 07, 2011
20 House of Flying Daggers (2004) - Apr 07, 2011
30 Bad Boys (1995) - Apr 07, 2011
20 Coyote Ugly (2000) - Apr 07, 2011
10 8 Mile (2002) - Apr 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Payson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?