![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pealy | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2010
Location: UK
|

| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - Jul 12, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jul 12, 2010 |
| 93 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jul 12, 2010 |
| 88 | First Blood (1982) - Jul 12, 2010 |
| 60 | Top Gun (1986) - Jul 12, 2010 |
| 60 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 12, 2010 |
| 0 | Bean (1997) - Jul 12, 2010 |
| 90 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 12, 2010 |
| 70 | Scream (1996) - Jul 12, 2010 |
| 90 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |