![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pedeka | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: toledo, ohio, USA
|

| 80 | The Graduate (1967) - Dec 27, 2008 |
| 86 | The Pink Panther (1963) - Dec 27, 2008 |
| 85 | Live and Let Die (1973) - Dec 27, 2008 |
| 75 | Sleepy Hollow (1999) - Dec 27, 2008 |
| 15 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Dec 27, 2008 |
| 95 | Ghostbusters (1984) - Dec 27, 2008 |
| 82 | Simone (2002) - Dec 27, 2008 |
| 90 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dec 27, 2008 |
| 95 | Animal House (1978) - Dec 27, 2008 |
| 95 | The Godfather (1972) - Dec 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |