PedroFreitas

pedrofreitas
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 24 May 2010
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 20% Boogie Nights (1997) - Rated 23 Oct 2011
85 20% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 23 Oct 2011
90 58% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 23 Oct 2011
85 20% Blood Diamond (2006) - Rated 23 Oct 2011
90 58% The Aviator (2004) - Rated 23 Oct 2011
90 58% The Basketball Diaries (1995) - Rated 23 Oct 2011
85 20% The Untouchables (1987) - Rated 23 Oct 2011
85 20% Reservoir Dogs (1992) - Rated 23 Oct 2011
90 58% Se7en (1995) - Rated 23 Oct 2011
95 91% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Oct 2011