![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pen | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2008
Location: Zurich, Switzerland
|
|
Message Sent!
| |
| 90 | Seven (1995) - May 16, 2008 |
| 77 | Casino Royale (2006) - Apr 08, 2008 |
| 70 | Ghost World (2001) - Apr 08, 2008 |
| 82 | The Godfather (1972) - Apr 08, 2008 |
| 70 | The Man in the Iron Mask (1998) - Apr 08, 2008 |
| 69 | The Ninth Gate (1999) - Apr 08, 2008 |
| 87 | High Fidelity (2000) - Apr 08, 2008 |
| 88 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Apr 08, 2008 |
| 70 | Romeo + Juliet (1996) - Apr 08, 2008 |
| 86 | The Godfather: Part II (1974) - Apr 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |