![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PenningtonNY | |
![]() |
Film Freak - 613 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2009
Location: Connecticut, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Journalism student with a strong passion in film.
My blog: http://blastofsilence.blogspot.com/
| |

| 85 | State of Play (2009) - Sep 20, 2009 |
| 75 | Sex Drive (2008) - Sep 20, 2009 |
| 85 | All the Colors of the Dark (1972) - Sep 20, 2009 |
| 90 | The Informant! (2009) - Sep 20, 2009 |
| 70 | The House on Sorority Row (1983) - Sep 11, 2009 |
| 65 | Sorority Row (2009) - Sep 11, 2009 |
| 70 | Smash Cut (2009) - Sep 11, 2009 |
| 90 | Combat Shock (1986) - Sep 08, 2009 |
| 90 | Koruto wa ore no pasupoto (1967) - Sep 07, 2009 |
| 85 | High Anxiety (1977) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |