Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PennyLaneAF
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2008
Location: Cardiff, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 The Battle of Algiers (1966) - May 30, 2009
65 Empire of the Sun (1987) - May 30, 2009
95 The Pianist (2002) - May 30, 2009
80 Downfall (2004) - May 30, 2009
60 Rescue Dawn (2006) - May 30, 2009
50 Troy (2004) - May 30, 2009
95 Saving Private Ryan (1998) - May 30, 2009
65 Good Morning, Vietnam (1987) - May 30, 2009
75 Jarhead (2005) - May 30, 2009
60 Cold Mountain (2003) - May 30, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PennyLaneAF. Why not go rank more films, then come back and check it out again?