![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PerfikPushUp | |
![]() |
Movie Buff - 393 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
Location: Atascadero, Oklahoma, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I kickass.
| |

| 29 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Dec 18, 2009 |
| 48 | Natural Born Killers (1994) - Dec 18, 2009 |
| 56 | 28 Weeks Later... (2007) - Dec 18, 2009 |
| 76 | The Terminator (1984) - Dec 18, 2009 |
| 45 | Cheech and Chong's Up in Smoke (1978) - Dec 18, 2009 |
| 23 | G-Force (2009) - Dec 18, 2009 |
| 96 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Dec 18, 2009 |
| 23 | Guess Who (2005) - Dec 18, 2009 |
| 13 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Dec 18, 2009 |
| 65 | Liar Liar (1997) - Dec 18, 2009 |
| Actors | Danny Trejo |
| Directors | Quentin Tarantino Robert Rodriguez |
| Writers | Quentin Tarantino |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |