![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Permacoolin | |
![]() |
Film Freak - 586 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2008
|

| 93 | Spirited Away (2002) - Oct 30, 2008 |
| 48 | The Crow: City of Angels (1996) - Oct 30, 2008 |
| 94 | The Deer Hunter (1978) - Oct 30, 2008 |
| 79 | Hook (1991) - Oct 30, 2008 |
| 72 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Oct 30, 2008 |
| 75 | Desperado (1995) - Oct 30, 2008 |
| 88 | Traffic (2000) - Oct 30, 2008 |
| 70 | Back to School (1986) - Oct 30, 2008 |
| 60 | The 6th Day (2000) - Oct 30, 2008 |
| 78 | Forever Young (1992) - Oct 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |