Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PeroDjetlic
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Zadar, Croatia
Recent Rankings
50 Anne of Green Gables (1985) - Jul 26, 2009
87 The Bourne Ultimatum (2007) - Jul 26, 2009
55 Closer (2004) - Jul 26, 2009
60 Bully for Bugs (1953) - Jul 26, 2009
89 Dawn of the Dead (1978) - Jul 26, 2009
90 Event Horizon (1997) - Jul 26, 2009
95 The Shining (1980) - Jul 26, 2009
93 The Descent (2005) - Jul 26, 2009
81 The Devil's Rejects (2005) - Jul 26, 2009
78 Suspiria (1977) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PeroDjetlic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?