![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Persio | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Argentina
|

| 95 | Workingman's Death (2005) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Magnolia (1999) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Paco (2010) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Celebrity (1998) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 19, 2010 |
| 50 | Match Point (2005) - Sep 19, 2010 |
| 100 | 2046 (2004) - Sep 19, 2010 |
| 12 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Persona (1966) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |