![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pervie | |
![]() |
Movie Buff - 325 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2011
Location: Bucharest, Romania
|

| 70 | Alice (1988) - Jan 16, 2011 |
| 50 | The Hills Have Eyes II (2007) - Jan 16, 2011 |
| 100 | The Godfather: A Novel for Television (1977) - Jan 16, 2011 |
| 95 | Aliens (1986) - Jan 16, 2011 |
| 70 | One Hour Photo (2002) - Jan 16, 2011 |
| 85 | Dangerous Minds (1995) - Jan 16, 2011 |
| 70 | Honey, We Shrunk Ourselves (1997) - Jan 16, 2011 |
| 85 | City of Angels (1998) - Jan 16, 2011 |
| 80 | Vertical Limit (2000) - Jan 16, 2011 |
| 90 | Robin Williams: Weapons of Self Destruction (2009) - Jan 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |