![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pestilence | |
![]() |
Movie Buff - 241 Films Ranked
Member Since: May 21, 2009
Location: Edmonton, Alberta, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Tenebre (1982) - Aug 03, 2009 |
| 91 | The General (1927) - Aug 03, 2009 |
| 100 | Faust (1926) - Aug 03, 2009 |
| 73 | The Exorcist (1973) - Jul 26, 2009 |
| 83 | Hard Boiled (1992) - Jul 25, 2009 |
| 80 | Lady Vengeance (2005) - Jul 24, 2009 |
| 0 | Big Daddy (1999) - Jul 21, 2009 |
| 15 | Phone Booth (2003) - Jul 21, 2009 |
| 4 | Old School (2003) - Jul 21, 2009 |
| 14 | Hot Fuzz (2007) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |