![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PeterB10128 | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: New York, NY, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Animal House (1978) - Sep 11, 2007 |
| 75 | Halloween (2007) - Sep 11, 2007 |
| 90 | 3:10 to Yuma (2007) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Barfly (1987) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Angel Heart (1987) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Year of the Dragon (1985) - Sep 11, 2007 |
| 95 | The Pope of Greenwich Village (1984) - Sep 11, 2007 |
| 75 | X-Men (2000) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Army of Darkness (1993) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |