![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PeterLeb | |
![]() |
Movie Buff - 470 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: Kent, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Apocalypse Now (1979) - Jan 08, 2012 |
| 75 | The Town (2010) - Jan 08, 2012 |
| 70 | Coraline (2009) - Jan 08, 2012 |
| 70 | Zoolander (2001) - Jan 08, 2012 |
| 75 | Silent Hill (2006) - Jan 08, 2012 |
| 80 | Super Mario Bros. (1993) - Jan 08, 2012 |
| 80 | Eraserhead (1977) - Jan 08, 2012 |
| 85 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 08, 2012 |
| 55 | Sky High (2005) - Jan 08, 2012 |
| 60 | The Crow (1994) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |