![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Peter_T | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Fredericton, New Brunswick, Canada
|

| 75 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Grumpy Old Men (1993) - Aug 18, 2009 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Superman: The Movie (1978) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Juno (2007) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Vanilla Sky (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | True Romance (1993) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |