![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pharisee | |
![]() |
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2011
Location: Mississippi, USA
|

| 60 | Escape from New York (1981) - Dec 28, 2011 |
| 100 | The Age of Innocence (1993) - Dec 27, 2011 |
| 90 | Hotel Rwanda (2004) - Dec 27, 2011 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Dec 27, 2011 |
| 10 | Hitman (2007) - Dec 27, 2011 |
| 100 | Rashomon (1950) - Dec 27, 2011 |
| 30 | The Nutty Professor (1996) - Dec 27, 2011 |
| 90 | A History of Violence (2005) - Dec 27, 2011 |
| 90 | House of Flying Daggers (2004) - Dec 27, 2011 |
| 70 | Total Recall (1990) - Dec 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |