![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Phesmerga | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
|

| 80 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Powder (1995) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Blues Brothers (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 20 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |