![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PhilA | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2009
Location: London, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Somers Town (2008) - Jan 18, 2009 |
| 65 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jan 05, 2009 |
| 75 | I'm Not There (2007) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Serendipity (2001) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Anger Management (2003) - Jan 05, 2009 |
| 80 | Run Lola Run (1998) - Jan 05, 2009 |
| 55 | The Hours (2002) - Jan 05, 2009 |
| 70 | The Devil and Daniel Johnston (2005) - Jan 05, 2009 |
| 90 | A Matter of Life and Death (1946) - Jan 04, 2009 |
| 55 | The Dreamers (2003) - Jan 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |