PhineasPoe

phineaspoe
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 41% The Rock (1996) - Rated 12 Feb 2013
95 60% Shaun of the Dead (2004) - Rated 12 Feb 2013
90 51% Election (1999) - Rated 12 Feb 2013
60 18% Paul (2011) - Rated 12 Feb 2013
80 31% The Devil's Backbone (2001) - Rated 12 Feb 2013
80 31% A Face in the Crowd (1957) - Rated 12 Feb 2013
1% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 12 Feb 2013
5% A Christmas Story (1983) - Rated 12 Feb 2013
1% Doc Hollywood (1991) - Rated 12 Feb 2013
5% Old Dogs (2009) - Rated 12 Feb 2013