![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Phyllis | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2010
Location: Llangollen, UK
|
|
Bio: I\'m a Film and Media student in College :)
| |

| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Feb 17, 2010 |
| 20 | Scary Movie 3 (2003) - Feb 17, 2010 |
| 60 | Meet the Parents (2000) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Feb 17, 2010 |
| 50 | Mars Attacks! (1996) - Feb 17, 2010 |
| 90 | Iron Man (2008) - Feb 17, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Feb 17, 2010 |
| 30 | Ghost (1990) - Feb 17, 2010 |
| 80 | Gone with the Wind (1939) - Feb 17, 2010 |
| 100 | Jarhead (2005) - Feb 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |