Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Pictou
Movie Buff - 199 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2010
Location: USA
Recent Rankings
91 The Remains of the Day (1993) - Nov 20, 2010
40 City of Angels (1998) - Nov 20, 2010
20 Quest for Fire (1981) - Nov 20, 2010
90 Body Heat (1981) - Nov 20, 2010
87 Apocalypse Now (1979) - Nov 20, 2010
95 Revolutionary Road (2008) - Nov 20, 2010
95 Boys Don't Cry (1999) - Nov 20, 2010
20 The Mask (1994) - Nov 20, 2010
80 Baby Boom (1987) - Nov 20, 2010
30 Solaris (2002) - Nov 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Pictou. Why not go rank more films, then come back and check it out again?