![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pigeon Army | |
![]() |
Movie Buff - 448 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Wellington, New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Host (2006) - Jun 11, 2011 |
| 80 | Infernal Affairs III (2003) - Jun 11, 2011 |
| 80 | Infernal Affairs II (2003) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Infernal Affairs (2002) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Magnolia (1999) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Cyrano de Bergerac (1990) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Boogie Nights (1997) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jun 11, 2011 |
| 95 | Rear Window (1954) - Jun 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |