![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Piglet | |
![]() |
Cinema Addict - 2250 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
Location: Lillehammer, Oppland, Norway
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 75 | Red Riding: 1974 - Mar 10, 2010 |
| 80 | Crazy Heart - Mar 08, 2010 |
| 65 | Luftslottet som sprängdes - Mar 07, 2010 |
| 75 | Right America: Feeling Wronged - Mar 01, 2010 |
| 72 | The Road - Mar 01, 2010 |
| 74 | Tsotsi - Feb 27, 2010 |
| 70 | The U.S. vs. John Lennon - Feb 25, 2010 |
| 70 | District B13 - Feb 16, 2010 |
| 70 | The New World - Feb 15, 2010 |
| 35 | Man of the House - Feb 13, 2010 |
| Actors | Gary Oldman Sam Rockwell Kang-ho Song |
| Directors | David Lynch Sidney Lumet |
| Screenwriters | David Mamet |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,527,000 Movie Rankings and Counting... |