![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pingolim | |
![]() |
Movie Buff - 372 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
Location: SP, Brazil
|
|
Bio: Blogger @ http://mulhollandcinelog.wordpress.com/
| |

| 70 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 15, 2010 |
| 70 | Tomorrow Never Dies (1997) - Jul 15, 2010 |
| 90 | Aladdin (1992) - Jul 15, 2010 |
| 70 | The Fountain (2006) - Jul 15, 2010 |
| 60 | Alexander (2004) - Jul 15, 2010 |
| 80 | Mystic River (2003) - Jul 15, 2010 |
| 70 | North by Northwest (1959) - Jul 15, 2010 |
| 80 | Rescue Dawn (2006) - Jul 15, 2010 |
| 70 | Pinocchio (1940) - Jul 15, 2010 |
| 90 | Lawrence of Arabia (1962) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |