Pinhead01

pinhead01
Movie Buff - 357 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: Adelaide, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 0% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 24 Feb 2017
80 17% Men at Work (1990) - Rated 22 Jan 2017
90 72% Moon (2009) - Rated 13 Jan 2017
90 72% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 24 Sep 2016
90 72% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 24 Sep 2016
90 72% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 Sep 2016
84 27% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 30 Jul 2016
80 17% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 30 Jul 2016
92 83% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 30 Jul 2016
82 21% Dances with Wolves (1990) - Rated 30 Jul 2016