Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Pinzel
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
95 Heat (1995) - Nov 20, 2009
95 The Usual Suspects (1995) - Nov 20, 2009
95 A Few Good Men (1992) - Nov 20, 2009
90 Munich (2005) - Nov 20, 2009
85 Gallipoli (1981) - Nov 20, 2009
95 Primal Fear (1996) - Nov 20, 2009
95 Inland Empire (2006) - Nov 20, 2009
95 Road to Perdition (2002) - Nov 20, 2009
98 Downfall (2004) - Nov 20, 2009
95 L.A. Confidential (1997) - Nov 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Pinzel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?