![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pio | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2011
Location: Romania
|
| 88 | Braveheart (1995) - Jan 15, 2011 |
| 85 | The Island (2005) - Jan 15, 2011 |
| 84 | Dog Day Afternoon (1975) - Jan 15, 2011 |
| 80 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 15, 2011 |
| 93 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 15, 2011 |
| 83 | Toy Story (1995) - Jan 15, 2011 |
| 83 | Daybreakers (2010) - Jan 15, 2011 |
| 88 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Jan 15, 2011 |
| 82 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 15, 2011 |
| 83 | Daredevil (2003) - Jan 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |