Pioneer911

pioneer911
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 27 Nov 2008
80 19% Mean Girls (2004) - Rated 24 Oct 2008
90 60% JSA: Joint Security Area (2000) - Rated 23 Oct 2008
90 60% National Security (2003) - Rated 23 Oct 2008
70 14% Breach (2007) - Rated 16 Oct 2008
20 2% Jindabyne (2006) - Rated 16 Oct 2008
40 4% Because I Said So (2007) - Rated 16 Oct 2008
90 60% The Transporter (2002) - Rated 12 Oct 2008
95 85% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 05 Oct 2008
85 31% Godzilla 2000 (1999) - Rated 04 Sep 2008